אודות
Body Culture הוא מכון פילאטיס שפועל באזור התעשיה של הרצליה פיתוח משנת 2004. בראש המכון עומד רג’ול (מוזאיק) ורדי, רקדן וכוריאוגרף, שמלמד התעמלות פילאטיס משנת 1995. רג’ול (מוזאיק) החל את דרכו כמורה להתעמלות פילאטיס במכון דליה מנטבר, ומלמד בהרצליה פיתוח משנת 1998. המכון מצוי בלופט תעשייתי מרווח, מאוורר ומואר, שמאפשר עבודה מגוונת ביותר עם מגוון גדול ביותר של מכשירים ואביזרים. המכון מצוייד במיטב מכשירי הפילאטיס ובמתקנים נוספים, מעודכנים ומשודרגים תדיר.
מכון Body Culture שייך לאסכולה בפילאטיס שמקדשת חידושים והמצאות ללא הפסקה. האבולוציה קיימת גם בפילאטיס, ומקריאת כתביו של פילאטיס האיש אפשר בלי שום בעיה להבין שגם הוא ראה את זה ככה. לא מדובר בתרגילים – מדובר בתפיסת עולם שלמה, שהתרגילים מאפשרים ומקדמים את הגשמתה. ובתוך תפיסת העולם הזאת אפשר להמציא אינסוף תרגילים. ב Body Culture -אנו בעד חשיבה והמצאה תמידיים, לצד שמירה על ערכים מהותיים של שיטת פילאטיס.
פילאטיס נתפס ב-Body Culture כתרבות גוף, וגוף נתפס כאן ככולל בתוכו גם את הנפש, וליחידת הגוף – נפש הזאת מתייחסים ב- Body Culture כאל יחידה אינטגרלית, אינטנסיבית, פועמת ומתפתחת תדיר.
מכיוון שהשעורים מתנהלים בקבוצות קטנות, שגודלן יכול להיבחר ע”י המתעמלים עפ”י צרכיהם ויכולתיהם, מושם דגש רב על צרכים ויכולות אינדיווידואליים.
ב Body Culture – לומדים, בין היתר, כי לא “הגיל” הוא האחראי למצב הגוף. לומדים שהאחריות למצב הגוף היא בידי המוח המנחה אותו, ולומדים כי מה שאנו עושים עם הזמן ואיך שאנו פועלים עם הגוף – אלו הם הדברים שיתוו את מצב הגוף. לומדים שאלו הם הכאבים הנפשיים שמיתרגמים לכאבים גופניים, והמכות הנפשיות שמיתרגמות למכות גופניות. ולומדים איך אפשר לנסות לשפר את איכות החיים ע”י תרגול תרבות גוף נכונה, שבסיס נרחב וגמיש הניח לה ג’וזף פילאטיס. ב Body Culture– לא חדלים מלפתח את תרבות הגוף הזאת ולשכללה, מתאימים את תרבות הגוף ומעדכנים אותה לאורחות החיים של ימינו, מאפשרים לה לתת מענה לאורחות חיים אלו, לטפח את מה שמשיק באורחות חיים אלה לתפיסת העולם שהיא גורסת, ולנסות להפכה לגורם משפיע על אורחות החיים שלנו היום, ועל אורחות החיים שאנו מנסים לצפות שיהיו בעתיד.

054-8003050

rajulva@gmail.com

Body Culture
בהרצליה פיתוח

משכית 13, הרצליה